Archive for the 'Şık Yelekler' Category

Sonbahar Yelek Modelleri

Yaz sezonu ahhh ne kadar güzeldi,cıvıl cıvıl renkler farklı desenler…Ama yaz sezonuna artık veda etmeliyiz ve olabildiğince sonbahar sezonuna uyum sağlamalıyız.Peki üzerimizde hem estetik duran hem de sonbahara uygun kıyafetleriniz var mı?Sanki hayır dediğinizi duyar gibiyim Tüm bayanların ortak özelliği…Aynı şey çocuklarımız için de geçerli.Geçenlerde alışverişe çıktım çok yer gezdim ama kendi tarzıma uygun hiçbir […]

Yazlık Örgü Yelek Modelleri

Genç kızlar müjde!!Sizler için toplamış olduğumuz yeni yazlık örgü yelek modelleri çok harika.Her alanda kullanabileceğiniz birbirinden renkli ve güzel modeller ile beğeninize sunulmaktadır.Kışlık kazak ve yelek modellerinin yerini şimdi birbirinden güzel yazlık örgü modelleri almıştır.Yazın örgü yelek giyilir mi demeyin o kadar şık ve güzel örgü modelleri var ki baktığınız zaman çok da hoşunuza gideceğini […]

Bonds Yelek Modelleri

Sitemizi takip eden kullanıcılar bilir bir süredir yabancı yelek markalarını sizler ile paylaşıyorum. Bugünkü markamız değişik tasarımlarıyla rakiplerinden ayrılan Bonds oldu. Gerçekten resimlere baktığınız zaman Bonds yelek modellerinin şık olduğunu fark edeceksiniz.  

Billabong Yelek Modelleri

Büyük ihtimal daha önce duymadığınız bir markayı bugün size tanıtacağım. Çok harika tasarımlara sahip olan bir yelek üreticisi olan Billabong ürünleri aynı zamanda gerçekten çok kaliteliler. Yurt dışı e-ticaret siteleri aracılığı ile ürünlerini satın alabileceğiniz markanın en yakın zamanda ülkemiz de bayi açmasını bekliyoruz.     

Kadın Yelek Modelleri

Bu yılın kadın yelek modelleri konu devamında sizleri güzel resimlerle beklemekte. Kadın yelek modelleri ile alakalı yorum atarak ne düşündüğünüzü söyleyebilirsiniz. Bu zamanlar genelde iyi puan alan kadın yelek modelleri kreasyonlarını paylaşıyoruz.